Állásajánlatok

AGRIKON KAM Kft.
www.agrikon.hu

Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán.

Cégünk munkatársakat keres:

Hegesztőrobot kezelő munkakörbe

(pályakezdő is lehet)

Elvárások: karosszérialakatos, géplakatos vagy hegesztő végzettség, kétműszakos munkarend vállalása.
Előnyt jelent: gyakorlat hasonló területen, tűzvédelmi szakvizsga, darukezelői szakvizsga, targoncavezetői jogosítvány.

Továbbá folyamatosan várjuk férfi munkaerő jelentkezését:

Autófényező szakmunkások,

Festés-előkészítő segédmunkások,

Szerelő (gyártósori összeszerelő),

Alkatrészgyártó gépkezelőket (fémipari végzettséggel, nagy tapasztalattal)

Gyakorlat, tűzvédelmi, darukezelői szakvizsga, targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent.